Přednášky - z oboru arteterapie, psychologického minima, archetypální symboliky.

Výtvarné workshopy - uvolňovací výtvarné techniky, sebezkušenostní a zážitkové výtvarné aktivity - mohou být jako doplnění přednášek i samostatně.

Výtvarné kurzy - zážitkové výtvarné aktivity cílené na jednotlivce či konkrétní skupinu pravidelně se opakující nebo jednorázové - techniky i místo lze domluvit a přizpůsobit.

Malování ve dvou- - -

Zážitkový kurz pro partnerské dvojice

Výtvarné tvoření je vždy dialogem a to přinejmenším mezi vytvářeným dílem a jeho tvůrcem. Stejně tak ale může být dialogem mezi dvěma tvůrci. Kdo ze dvojice je vůdčí silou a kdo je tím inspirativním prvkem? Kdo musí mít poslední slovo a jak moc si vzájemně důvěřujete? Chcete se to dozvědět? Dialog lze vést i jinak, než slovy. Přijeďte si prožít tvořivý víkend s barvami a kouzelným materiálem a využijte možnost sdílet tento zážitek s tím, koho máte nejraději po svém boku. Nemusíte být ani malíři, ani skvěle sehraní. U mě si vyzkoušíte, že stačí jen chuť se do toho pustit. Možná se o svém partnerovi dozvíte něco, co jste zatím ještě neobjevili nebo se vám podaří rozvinout na další rovině to, co už dávno tušíte.

Pracovat budete s hedvábím a barvami, společná pro vás bude jedna velká plocha. Může tak vzniknout obraz zdobící pokoj nebo šála doplňující vaše oblečení, ale především to bude svědectví vaší společné práce.

V ceně kurzu jsou zahrnuty potřebné pomůcky a materiál. Pracovní oděv vezměte svůj - hrozí ušpinění barvami, které nelze vyprat. Kurz trvá 5 hod., termín dle domluvy.

Kurz je vhodný vždy pro jednu dvojici, max. pro dvě, pokud se znají.

cena: 1.200,- Kč pro dvojici- - -

Malba na hedvábí a textil

Kurz pro jednotlivce nebo skupinu

Velmi dobrou uvolňovací technikou je malba na hedvábí. Klient má možnost pracovat s velikou plochou, která zpětně barevně utváří jeho náladu a tím ovlivňuje celkovou psychickou pohodu.

Kurz obsahuje 7 lekcí po 120 minutách.

  • seznámení s materiálem, technologie
  • akvarelová technika
  • solná technika
  • vymývání
  • malba do suchého podkladu
  • konturování

cena: 3.000,- Kč pro osobu- - -

Z kurzu si každý účastník odnese 3 ks malých šátečků 55x55, 2 velké šátky 90x90,1 šálu 35x180 a kravatu. Kurz je vhodný pro starší děti a dospělé. Max počet účastníků - 6 (náročné na prostor).

K uvedenému kurzu mohu nabídnout rozšíření o 1 lekci zaměřenou na potisk bavlny. Každý účastník si může textilními barvami potisknout tričko. Barvy se dají prát v pračce a nepouštějí. Cena: 400,- Kč - za barvy a po domluvě 90,- Kč za tričko.


Webdesign: Tvorba webových stránek