- - -Narodila jsem se a vyrostla v Brně, po narození dcery jsem se přestěhovala na vesnici, kde žiji a pracuji doposud.

Výtvarničení mi bylo blízké od dětství - chodila jsem do ZUŠ na grafiku. Moje dětská záliba v kytičkách a jejich kreslení se spojovala se zájmem o léčivé a jedovaté byliny. Tak jsem se postupně dostala k léčitelství, diagnostice a k astrologii, která mi otevřela další svět. Několik let jsem se účastnila seminářů Zuzany Antares, které mi velmi pomohly rozvinout intuici, a stále se účastním astroher s Alicí Vodičkovou, které mě naučily, jak se zase vracet nohama na zem. V tom všem mě provázejí moje všudypřítomné kočičí bytosti - ty živé i ty imaginární. V roce 2000 jsem absolvovala výtvarný kurz pod vedením ak. mal. doc. Petra Kvíčaly, který mě velmi oslovil nejen jako výtvarník, ale i jako pedagog. Čtyři roky jsem se účastnila homeopatických seminářů s Jiřinou Markovou, která mě zasvětila do komunikace s "dušemi" homeopatických léků. Homeopatii používám také jako terapii. Arteterapeutickým výcvikem jsem prošla při studiu v Ateliéru arteterapie na JČU v Českých Budějovicích. U Bety Landovské se pravidelně účastním rodinných konstelací. Všem svým učitelům děkuji.

Moje profese: kulturně výchovný pracovník, sociální pedagog, arteterapeut, učitel výtvarné výchovy.

Ráda si dělám věci po svém. Líbí se mi Jethro Tull, Jan Skácel a Hradišťan. Můj oblíbený malíř Paul Klee se narodil ve stejný den jako já. Miluji kočky, spánek a sny. Život je pro mě velikým dobrodružstvím.

 

1998 - Škola věšteckých umění : Psychodiagnostická kresba u Hany Tintallo

1999 - Škola věšteckých umění : Astrologie u Zuzany Antares a Romana Petrželky

2006 - Technika EFT (Emotion freedom technology) u Zdeny Katayama

2006 - 2011 - Univerzita Tomáše Bati, Fakulta humanitních studií, Brno: Sociální pedagogika, absolvovala jsem diplomovými pracemi Sociálně-pedagogické aspekty výtvarné výchovy na ZŠ., Školní a rodinné prostředí jako zátěž, sebehodnocení dospívajících.

2007 - 2011 - homeopatické semináře s Jiřinou Markovou, zkoušky a popis homeopatických léků

2009 - 2012 - Jihočeská universita: Ateliér arteterapie - arteterapeutický výcvik u PaedDr. Milana Kyzoura, sebezkušenostní ateliér u PaedDr. Evžena Perouta

od roku 2002 výtvarná práce s dětmi, výtvarné aktivity

od roku 2004 - občasné víkendové semináře "Astrohry" s Alicí Vodičkovou ze SR, psychodramatický výcvik

od roku 2011 - rodinné konstelace s Mgr. Bety Landovskou

Napsali o mě ve Vlastě:

 

 

 

Napsali o mě jinde:

Vyškovský deník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Webdesign: Tvorba webových stránek